Black Pantner Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gaming
 
Kazaloclan portalGalleryRegistriraj seLatest imagesIščiPrijava

=ENT= oz. extremenastytossers Dr.Death in njihovi problemi !! Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down
Avtor Sporočilo
Power
Moderator
Moderator
Power

Male
Age : 56 Registration date : 16/10/2007 Število prispevkov : 412 Location : MB.Štajerska-Slovenia | Evropa Job/hobbies/hobi : Clanleader admistrator Humor : Vsak dan en metek u glavo !

ObjavljaNaslov sporočila: =ENT= oz. extremenastytossers Dr.Death in njihovi problemi !! =ENT= oz. extremenastytossers Dr.Death in njihovi problemi !! Icon_minitimeTor Avg 10 2010, 10:28

Takole zgleda obrekovanje ENT clana in vtikuvanje tuje zadeve ,pred vsem glavni psihopati uredništva so:
Dr.Death, Te_Master, aquL, RiDDicK, F~nJinX

Izogibajte se tegaa clana in teh otrokov ,ki niso sposobni vodit dober clan ,poznamo jih že iz zgodovine.

Ta zgodba o ExtremeNastyTossersin se odvija že zelo dolgo časa, od takrat ko je drek mešali pri -=SBPC-Clan, in še veliko prej.

Kot prvo so se včlanili v naš clan prejšni sbpc kot dobri igralci na področju game BFBC2 začeli so se problemi.
Kot novi člani so se pokazal zelo dobri luči najprej da bi mogli spremeniti clan tag in clan name.
Kako to zgleda ko eni bedatki zaradi fašije in nesposbnosti pridejo namerno podjebavat in zahtevat za spremebe v clanu.

To pa lahko samo kašen norec dovoli v kakem clanu .......


Po vrhu ta clan ExtremeNastyTossers ,če že lahko tako rečemo ni niti malo podobnu clanu.

1.disciplina nobena
2.sami idjoti ki se norčujejo iz drugih
3. team play nobenga nzdušja in tako dalje.
4
v klanu sami idjoti potrebnega kakšnega zapora ne resni otročji in
mislijo da so zelo pametni "ups se zelo motijo" skoda da sloveniji imamo
takšne trotle.


Lahko bi še marsikaj napisal ampak škoda mojega časa za takšne idjote kot so ExtremeNastyTossers podrejni froci =ENT= oz. extremenastytossers Dr.Death in njihovi problemi !! Cheesey r.Death, Te_Master, aquL, RiDDicK, F~nJinX in drogeraši....

Na kraju ni dovoljen copy na vse spletnih straneh ,delajo glih kontra vse delajo Copy iz naše strae spletne strani in ING in še kje prepričajte sesami na njihovi strani new post: url povezava

Copy iz naše stare spletne strani KAJ SMO SI PISAL: url povezava
to lahko dela samo gdo??PSIHOPAT 1clase
Odlomek od Dr.Death, nekaj njegovih klasičnih copy postov:


Kot nazadne lahko samo še rečem "kakšna čista polomija"


Update: kot izgleda so SBPC dokončno izbrisali.

Update: prav tako mi je uspelo preko tosa izključiti njihovo novo stran.




Sramota da imamo takšne igralce v SloveniJI zelo žalostno.

Citiram :
Dr.Death psihoat in moj odgovor njemu:

Veš kaj power ti si tisti z slabim spominom, tista pravila nisem napisal zaSBPC ampak za team bfbc2 ki pa sem ga jaz vodil, in mi vam nismo dali dovoljenje da jih uporabljate na vaši novi stranici.

Kot sem rekel že hydrotu vsakič ko boste kaj plagiirali od nas, vsakič bom poskrbel da vam stran zaprejo, če me boš pa dovolj razpizdil ti bom nakopal pa še odškodninsko in kazensko tožbo.

Če misliš da ti ne morem se raje posvetuj pri odvetniku, ker jaz sem se in ti lahko povem
da če bi hotel bi lahko vložil tožbo proti tebi.
Tako da ne pametuj nekaj preveč ker nisi dovolj pameten da bi ti kj drku nas.

Mi nismo Vojak.si k si jih lohk podjebavu z krajo njihovih stvari, pa še to če do tega pride bojo oni odlična priča glede tvojega karakterja.Jih pa ne rabimo ker jaz imam original datoteko na računalniku kod dokaz da sem jo jst naredu.

Tako da se umir ker drugače boš vidu ka se pravi cel kup pizdarij ,če me boš razpizdu.

Uporablji svoje lastne stvari in izdelke za stran pa ne boš imel problemov.

lp

Pa glej da ti hipotetično ne pridem na dom pa te bitch slapam nazaj iz kjer si se skotil.


Pridi na dom ,če si upaš samo vprašanje ,če boš iz štajerske odšel živ drogeraški psihopat.
To so dokazi gdo vodi clan Extreme Nasty Tossersin .



Tole so dokazi ExtremeNastyTossersin Dr.Death in njegova kompanija !!

PS: se boste stakimi družili igralci ali navdušenci gaming iger ??Niso vredni da jih pes pohčije resnično in žalostno.
Imeli so še prej klan ista zgodba isto pokvarjenoc zato so tudi raspadli..

Gaming igralci zelo se prepričajte ,če želiti sodelovat za takimi psihopati.

WRRING SPLOŠNO VSEM IGRALCEM GAMING !!

Extreme Nasty Tossersin CLAN SAMI DROGERAŠI

Izogni se tem clanom priporačamo !!

post 2:

Tukaj lahko vidite kako se obnašajo in kaj mi pošiljajo na email in koga poleg mešajo.

To poslal : Dr.Death
Subject: [ExtremeNastyTossers]


Citiram :
Kako se odzove psihopa clana ENT : Dr.Death
Ta zgodba o njem se odvija že zelo dolgo, od takrat ko je drek mešal pri Vojak.si , in še veliko prej.

No po tistem ko smo skoraj mi nasedli in zabredli globoko v drek imenovan SBPC, se še vedno odvija humuristična zgodba pri njih.

Darko spet udaril po mizi in po svojih memberjih, ter tudi kao odstopil od SBPC kot clan leader.

V chat boxu je v odgovor shabazzu zabrusil da kao že zelo dolgo sodeluje stujim klan; (za kar težko verjamem saj komaj zna kaj angleško reči he he, kako bi znal ENG ko še Slovensko ne zna), ter da je tudi v klanu kjer je prostora samo za kao. veterane.... vse mi gre neskončno nasmeh
ker ko sem preveril ta klan kjer naj bi že bil, sem sprevidel že po branju novic na tem novem klanu da je to neki novi klan ki ga je spet power naredil, pač novo ime .... lol

Tu naj bi bil kao member, in glede na rooster izgleda da tudi je: Link
Kako in kaj bom še videl ko povprašam malo.

Tu si oglejte: Link
1 member pa še to on sam trenutno lol.

Thread na sbpc kjer se odvija drama: Link

Kot lahko tudi vidimo je tudi plagiat saj je prekopiral naša pravila za svoja in to do besede natančno, in lahko bi ga bilo sram, medtem ko po drugi strani razumem da mora na svoji strani imeti vsaj nekaj solidno napisano v slo. jeziku.

Nismo mu dali dovoljenja za uporabo našega besedila tako da bi ga lahko tudi kazensko preganjali.

dokaz:

Prav tako je kot izgleda prekopiral ter prevedel nekaj stavkov od našege team information strani

dokaz: Link

Kot nazadne lahko samo še rečem "kakšna čista polomija"

Update: kot izgleda so SBPC dokončno izbrisali.
Update: prav tako mi je uspelo preko tosa izključiti njihovo novo stran.


Veš kaj power ti si tisti z slabim spominom, tista pravila nisem napisal za SBPC ampak za team bfbc2 ki pa sem ga jaz vodil, in mi vam nismo dali dovoljenje da jih uporabljate na vaši novi stranici.

Kot sem rekel že hydrotu vsakič ko boste kaj plagiirali od nas, vsakič bom poskrbel da vam stran zaprejo, če me boš pa dovolj razpizdil ti bom nakopal pa še odškodninsko in kazensko tožbo.

Če misliš da ti ne morem se raje posvetuj pri odvetniku, ker jaz sem se in ti lahko povem
da če bi hotel bi lahko vložil tožbo proti tebi.
Tako da ne pametuj nekaj preveč ker nisi dovolj pameten da bi ti kj drku nas.

Mi nismo Vojak.si k si jih lohk podjebavu z krajo njihovih stvari, pa še
to če do tega pride bojo oni odlična priča glede tvojega karakterja.
Jih pa ne rabimo ker jaz imam original datoteko na računalniku kod dokaz da sem jo jst naredu.

Tako da se umir ker drugače boš vidu ka se pravi cel kup pizdarij ,če me boš razpizdu.

Uporablji svoje lastne stvari in izdelke za stran pa ne boš imel problemov.

lp


Kaj pametnega nemoreš dobit od drogerašev in tega clana ,če že sploh lahko temu rečemo clan.
Odškodninsko in kazensko tožbo bom sedaj aktiviral in še za njegove grožnje pa bomo pol videli gdo kam spada.
Dovol mi je teh drogerašev.

Halo dečki to ni kar tak??
Vse kaj se tukaj vstavlja ali na email daja na svojo stran ....omg kakšen norec to pa še ne??
Vse mogoče sem že videl ampak takšnih kretenov pa še ??
Žalostno da tolk budastih frocov v tej sloveniaji.

Še kar copiraj kmalu bo vasa stran bay bay...

dobijo kmalu to:
=ENT= oz. extremenastytossers Dr.Death in njihovi problemi !! Omg_ha10

Psihopati Extreme Nasty Tossers
clan

FUCK YOU Dr.Death! And an Even Bigger Fuck YOU TO EXTREME CLAN ENT

Če rabiš drogo pojdi Extreme Nasty Tossers clan vse dobiš.

Glavni : Dr.Death, , F~nJinX

če rabiš slab clan pojdi v ENT ..pomeni EniNI TROTLI SLOVENIA.

Njihova prva stran pove vse: http://www.gamerzcrib.com/ent

Širšje in podronje na Google : [url=http://www.google.si/#hl=sl&source=hp&q=Extreme Nasty Tossers&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=53b2eadf22727d89]URL povezave[/url]

Da ne govorimo iz stare šole starega clan vse posod so jih nagnali frocovje...
In tako dalje....

Priporočam da si preberete navodila kaj sploh pomeni clan in kako vodit uspešen clan na Call of Duta.si:
Kako voditi uspešen Klan?
url povezava

PS. Psihopati in droga portorž .

Zgodovina ki so bili BAN IZ SBPC-CLANA.
Citiram :

Sporočam da so se onstranli iz clana -=SBPC=- igralci ki se pred kratkim prišli v clan delat rebuko.

Prišli so :

Dr:Death sa sabo je potegnil
Monsta F-nJeiny
Te_Master
nubekk1
IceHammer

in še gdo ki se ga več ne spomnim.
Namerno so prišli da bi v našem clanu delali nemire in po 14 dnevnem sodelovanju zahtevali spremenit clan tag in name clana.

Ta
komletna groupa,ker nam niso mogli do živega so se atomacko ostranli iz
clana ter zasabo potegnili še nekaj naših resnih igralcev kot na primer
Hydro-ta dolgoletnega soigralca ter našega zvestega membera -SBPC-
Clana.

Žalostno je da je to vse resnično in da eden igralec se
pusti zapeljat enim katerim neopstoječi clan ne traja dolgo.Kot primer
bivši njihov clan ki je enako propadel zaradi takšnih
neumnosti,bredrznih,trmastih igralcev.

Fantje so srečo vam želim
potek kaj ste nam storili niste več dobrodošli v našem clanu zahvalujem
se za vaše NE sodelovanje in vaših izjav upam da sedaj bolje razumete
"kako dolgo " pa je vprašanje?in nas ne zanima .

Lep pozdrav site admin.

Svetujemo da si izognite takim otrokam nezrelosti do skrajnosti ,ter njihovega obnašanja .

Pred vsem pa smo opazili da vem tem clanu so sami drogeraši in pedri-gays.

Prestavnik drog ENT clanu se javi : Dr.Death
Prestavnik homogays ; F~nJinX

Kateri gays bi še pesa nategno da bi bil zadovoljen.
Če potrebuješ drogo marihuano pojdi :
Dr.Death

Lahko rečem da so eni veliki trotli saj ime vse pove tag clana : "ENI TROTLI" SLOVENIA.


Nazadnje urejal/a Power Pet Sep 23 2011, 20:22; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
http://www.clan-sbpc.gajba.net
Power
Moderator
Moderator
Power

Male
Age : 56 Registration date : 16/10/2007 Število prispevkov : 412 Location : MB.Štajerska-Slovenia | Evropa Job/hobbies/hobi : Clanleader admistrator Humor : Vsak dan en metek u glavo !

ObjavljaNaslov sporočila: Re: =ENT= oz. extremenastytossers Dr.Death in njihovi problemi !! =ENT= oz. extremenastytossers Dr.Death in njihovi problemi !! Icon_minitimeTor Avg 10 2010, 16:12

strežnik kje hostajo je tukaj sedaj pa v akcijo:
DNS upravljanje


http://www.presentia.si/spletno-gostovanje/dns-upravljanje.html
Nazaj na vrh Go down
http://www.clan-sbpc.gajba.net
Power
Moderator
Moderator
Power

Male
Age : 56 Registration date : 16/10/2007 Število prispevkov : 412 Location : MB.Štajerska-Slovenia | Evropa Job/hobbies/hobi : Clanleader admistrator Humor : Vsak dan en metek u glavo !

ObjavljaNaslov sporočila: Re: =ENT= oz. extremenastytossers Dr.Death in njihovi problemi !! =ENT= oz. extremenastytossers Dr.Death in njihovi problemi !! Icon_minitimePon Sep 27 2010, 15:04

Pa poglejmo ponovno debata od Extreme Nasty Tossersin CLAN??

Če je sploh temu podobno CLAN ????? ??

Prva faza:
Citiram :
https://www.youtube.com/watch?v=SHiRTS57RJk&feature=related
Ko bomo meli war proti sVc, si bomo to muziko vrteli v Hueyo Shocked
26 Sep : 10:20

Druga faza pametni ali nor Dr.Death:

Citiram :
Dr.Death
lol master mi z njimi ne bomo šli nikoli več, 3x smo jih že nabil in vsakič so prpelal neke tretje ludi k sploh niso v njihovem klanu, tko da nehi s takimi.

Oni zame ne obstajajo ker so Low oz. nižji od žužkov, Power pojma nima, ostali mu pa drek z ritnih kocin ližejo ker so pičke.

Tko da ne pišite da gremo war z njimi, smo že šli, jih že nabil to je vse kar moramo vedet.

Z takimi k vedno ko jih gdo nabije pa k pol vpijejo da so jih z cheatom nabil, kar je ponavadi vedno pr njih, pa k vpisujejo lažne zmage nad drugimi klani, niso vredni da bi jih pes poscal.

Držijo se tko pokonc a resnica je da niso znal obdržat noben folk, in vsa slovenija ve, da so sranje od sranja, tisti k se jim pridružjo pa imajo IQ -1 ,k samo taki razumejo kar power napiše, itak pa vsi vemo kako piše neuki kmet, mamo v forumih vse o njih lol.

Jaz tudi lahko rečem ali napišem da smo jih že 5x nabil !! Brez "dokazov" niso pa sposbni enga wara za igrat ker so samo frocovje in golazen.
Tisto kar je Hydro napisal dolgo nazaj pa je itak SO zaklenili topic ,ker jih resnica boli,pa poglejmo.

Citiram :
Zdravo nekdanji soborci!

Danes sem pogledal pošto in zasledim da bo neki fw, in grem malo pogledat na vaš forum če tudi vi kaj pišete o temu. In začnem brati chatbox....

1) Nas nemorete pustiti na miru? S tem dokažate da ste hujši/ imate več prostega časa kot Power. Takrat ste prišli v SBPC in je bilo vse prav za en teden, nakar se začno oni od vojak.si pizdit zaradi imena. Že pred tem so vedeli, da obstajamo, saj so nekateri pisali njim, da kdaj špilajo CoD in potem so jih preusmirjali na našo stran. Vi pa ste naredili sranje in še hoteli izpasti kot žrtve.
2) Mrs. PoWeR je z Maribora, kaj ne veste, da je razlika med bosancem in mariborčanom v temu da zna bosanc malo bolše slovensko govort?
3) Da nabiješ nekoga na public serverju je res velika pohvala, čeprav nič ne pomeni, ker smo tudi mi vas. V naslednji mapi pa smo se spkali dol, ker je naš team zadi kempal, vaš team pa je imel okromno snajperjev zadaj, kar pomeni da kadarkoli si se pokazal si bil v sekundi mrtev. Da ne štejemo premoči da nas je bilo 4, vas pa 7+. Seveda pa random igralci na serverjih ftw!
4) Tale FW ki naj bi se igral je naravnost patetičen, kakor vaš član, kateri se je toliko zagrel za njega na chatboxu. Vas je itak več in naših malo, ker jih večina nima časa in igra po prostemu času. Poleg tega je pri vas več "veteranov" iz Battlefield iger, med tem ko pri nas pa jih je velko takih, ki jim je BC2 prva BF igra (naj omenim da je isto z Pothedi, in še enimi, ki naj bi igrali z nami).

5) Zmaga ali poraz nima veze, kakor je aqul napisal "četudi si inžinir z nizkimi številkami si odličen igralec če popravljaš in uničuješ vozila". Zakaj potem neki silite FW, itak nima veze kdo zmaga?


To je bil moj pogled na to. Za konec lahko še priznam, da ste po številu igralcev in izkušnjah res boljši od nas. Po pameti, pa ste za nami. Čeprav nekateri naši ne znajo pisati napol po slovensko, pa vsaj ne objavljajo slik ljudi, kateri imajo roko v mesoreznici na forum.

Tega ne jemat resno ,ker ta klan živi z psihopati,drogeraši ljublajnski ali dotalni norci ,tko da jim pustite čist pri miru ,kot jih ni itak imajo samo gobce.
Stem dokazujejo v svoji klepetalnici ,kakšni nesposobneži po vrhu še dotalno nori !!

Škoda časa se badat stakimi maldoletnikimi kateri so pa dovolj zreli pa so dotal fuč ,se vidi pri njihovih komentarjih ter obnašanjem.
Kakor koli ,če vas zanima bivši niihov clan ,ki je stem načinom propadel se je imenoval :Terror Base
V tem klanu so igrali bivši dečki pametni in tretirani,[SV]Goran_SLO,Peyrac,Primski in se gdo, dokler jih ni zajebal archangel1004 sedajno name Dr.Death tko da je propadlo vse skupaj.
Sedajni klan:
Ta klan ENI VELIKI TROTLI v kratica ENT,če temu tko lahko rečem ne obstaja !
V tem klanu ENT so takišni notri ,ki jih naš klan ni sprejel smo jih zavrgli,sedaj so notri samo frocovje in Ljublanski drogeraši.

L.p
Nazaj na vrh Go down
http://www.clan-sbpc.gajba.net
Power
Moderator
Moderator
Power

Male
Age : 56 Registration date : 16/10/2007 Število prispevkov : 412 Location : MB.Štajerska-Slovenia | Evropa Job/hobbies/hobi : Clanleader admistrator Humor : Vsak dan en metek u glavo !

ObjavljaNaslov sporočila: Re: =ENT= oz. extremenastytossers Dr.Death in njihovi problemi !! =ENT= oz. extremenastytossers Dr.Death in njihovi problemi !! Icon_minitimeNed Okt 24 2010, 15:38

Dr.Death spet na udaru ali spet drogiran.

Spet so otprli topic z naslov : SBPC oz. SVC Power in njihovi problemi (Archive)
Odlomek za zgled vseh clanov?

"Vsak uspešen klan mora biti aktiven na različnih področjih in si pridobivati izkušnje ter hkrati izboljševati svoj ugled"na žalost ta clan Extreme Nasty Tossers
tega ni zmožen.Zakaj sami vidite?

BIVŠA NJIHOV ZAČETNA STRAN: http://www.gamerzcrib.com/ent

Odlomek od slo-tech.com objava drogeraša Dr.Death:
Citiram :
DrDeath :: danes 24 ,oktober, 12:35:25
Živjo.

Sem ustanovitelj ENT-ja , in se opravičujem da nekateri osebki spamajo forum tu z stvarmi, ki jih imamo mi z njimi.
To bo moj edini post glede žaljenja naše podobe Teama/Klana/skupnosti ENT www.extremenastytossers.com , dal bom pa info njihovega problema z nami.

Jaz sem organiziral skupino ljudi ki bo igrala BFbc2 skupaj še preden je igra izšla, ko smo dobili nekaj ljudi, smo začeli iskati klan ,in tako smo naleteli na njih SBPC - tako so se prej imenovali. Jaz sem jim uredil stran popedenal novice( slovnično pravilno) kar oni niso bili sposobni...

Nakar smo izvedeli od Vojak.si da so ime SBPC ukrali od njih, ter celo kopirali njihovo zgodovino klana ter jo uporabili za svojo, ko smo izvedeli za to smo se odločili prekiniti sodelovanje z njimi ter ustanovili lastno skupnost igralcev iger www.extremenastytossers.com , tu igramo vse vrst iger, trenutno BFBC2, EVE ONLINE, League of legends , in še veliko drugih.

Po tistem ko smo se odcepili od moralno vprašljivih ljudi, smo z njihove strani bili označeni za izdajalce in razdiralce klanov.

Še vedno smo skušali nekako pomiriti strasti z njimi, tako da smo šli celo 3 ware z njimi, kjer smo jih seveda premagali, čeprav oni niso bili sposobni pripeljati samo svoje člane ampak so si jih sposodili tudi od potheadovcov.
Takoj po tem so nam rekli da smo Cheaterji.... lol , to je njihov standard obnašanja.

Tako smo resnično do konca ukinili sodelovanje z njimi, nakar so kopirali z naše web strani material ki je bila naša last, zato smo poskrbeli da so jim njihovo web stran ukinili.

Oni trenutno domujejo na http://www.veteran.bplaced.com/news.php in si jo lahko sami ogledate. (take podobe sploh imeli ne bi če nebi od mene dobili skine.)

Pomembni podatki so tudi tu pri nas v arhivu in si lahko ogledate vse o njih ter nasmejite: http://www.extremenastytossers.com/e107...

Še enkrat se opravičujem da moram odgovoriti v ta thread ki ni namenjen temu.

LP Dr.Death

ps.
Trenutno rekrutamo nove osebke za igranje iger, vseh po vrsti, rekrutamo pa samo take ki se ne bojijo smeha teamspeaka, zajebancije, ter tako dalje.

http://slo-tech.com/forum/t384257/1649

aquL
Link hahahahhaah crknu od smeha xDDDDD
24 Oct : 13:38
bullet aquL
to death lepo si napiso na slo tech. jest bom jenou tud če bo kej odgovarjal...
24 Oct : 13:35
bullet Dr.Death
lol
23 Oct : 16:04
bullet aquL
Link
22 Oct : 11:47
bullet aquL
Link
Pa mal dol poskrolajte xDDD
22 Oct : 09:38
bullet aquL
POWER STRIKES AGAIN!!!!!
22 Oct : 09:38

Sun Aug 22 2010, 08:10PM
[br][link={e_FILE}public/1287909172_1_FT5_brez_naslova.png][img=470&height=348]{e_FILE}public/1287909172_1_FT5_brez_naslova_.png[/img][/link][br]

Brez zamere samo ne najdem več besed takim idijoti ent klanu.
Ponudnik Smarnica na slo-tech ki sem trenutno videl in me optežuje,dol padeš.

http://slo-tech.com/forum/t384257/1649
Smatram da nikoli nebomo imeli mira pred slovenskimi idijoti ,skos iščejo dlako v jajci.
Kaj češ kaj je budalo je budalo "ni mu pomoči"kot šus v glavo kot je naredil Hitlar. =ENT= oz. extremenastytossers Dr.Death in njihovi problemi !! 844645
V ENT-klan jih je polovica brezposelnih drogerašov, ostala polovica pa so otroci, ki drkajo na hentai.

Škoda časa in živcev zanje.


Žalostno in resnično!!
ENT v akciji xD:
https://www.youtube.com/watch?v=-i8Tib0Xq2w&feature=player_embedded
Nazaj na vrh Go down
http://www.clan-sbpc.gajba.net
Sponsored content





ObjavljaNaslov sporočila: Re: =ENT= oz. extremenastytossers Dr.Death in njihovi problemi !! =ENT= oz. extremenastytossers Dr.Death in njihovi problemi !! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
=ENT= oz. extremenastytossers Dr.Death in njihovi problemi !! Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh
Stran 1 od 1

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Black Pantner Clan :: 

ExtremeNastyTossers Psihopati

-
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions