Black Pantner Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gaming
 
Kazaloclan portalGalleryRegistriraj seLatest imagesIščiPrijava

Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down
Avtor Sporočilo
Power
Moderator
Moderator
Power

Male
Age : 56 Registration date : 16/10/2007 Število prispevkov : 412 Location : MB.Štajerska-Slovenia | Evropa Job/hobbies/hobi : Clanleader admistrator Humor : Vsak dan en metek u glavo !

ObjavljaNaslov sporočila: Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Icon_minitimeSre Dec 17 2008, 12:26

Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW
Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Cod-world-at-warMnogo igralcev ne mara CoD:waw-a, saj je zaenkrat se polna bugov in raznih drugih stvari. Vseeno jih mnogo igra le Zombie mode. Custom mape so vedno bile in vedno bodo hit igre. Upajmo na se vec taksnih map in Modov!

Nazi Zombie FRUmansion

Pri »[FRU] Spuddy« so naredili »zombi« mapo imenovano »Nazi Zombie FRUmansion«. Definitivno si jo je vredno ogledati in preizkusiti! Lepo
je imeti novo zombi mapo, vsa čast!

Nazi Zombie FRUmansion :
Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Frumansion_u0y Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Frumansion1_ytGNazi Zombie mape za Call of Duty WaW Frumansion3_76Y Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Rad_O5dNazi Zombie mape za Call of Duty WaW Shot0002_GWU

Snemite jih tukaj.

Povejte nam, kakšno je vaše mnenje o tej mapi. V prihodnje pa lahko kmalu pričakujemo še na več "zombi" map. Bilo bi super, če bi imeli
multiplayer server ki "poganja" zombi mapo! Mod that someone!

Še ena »zombi« mapa - Nazi Zombie Tunnels

Ne morem verjeti svojim očem, še ena »zombi mapa«! Božič je letos prišel prej! Ta mapa je bila izdelana s strani »Techno2sl &
Cobbspur«. Še enkrat, morate preizkusiti te dobre stvari!

Nazi Zombie Tunnels

Braniti morate dve ploščadi postaje, avlo in pa vlake iz leta 1942, vse skupaj se dogaja v umazani temni zapuščeni železniški postaji.

12. junij, 1945 – Po eksploziji skrivnega laboratorija biološkega orožja v okolici Berlina, ameriške čete še bolj pospešeno iščejo in se
bojujejo z novim sovražnikom. Pridružite se preživelim, ki so pobegnili z podzemnim vlakom... in jim je uspelo prečkati še zadnjo oviro.

Na voljo je deset vhodov in štiri plačljiva »vrata« za odklenitev treh novih sob.Trajalo je nekaj tednov, saj je bil del mape narejen v COD4 urejevalniku pred izidom COD5.
Obvesti nas do katere runde smo prišli! Pri testiranju z dvema igralcema smo prišli samo do 13. runde!
To je prva misija v mini kampanji. Vse misije bodo povezane skupaj z uvodnimi filmčki.

Ime mape: Nazi Zombie Tunnels
Verzija mape: 1
Ustvarjalec mape: Techno2sl & Cobbspur
Velikost mape: Medium
Podprte vrste igre: Co-op Zombie 2-4

Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi_zombie_tun1

Snemite jih tukaj.

Še dve novi »zombi« mapi!

Ali sem presenečen? Vi že veste! Za vas imamo na voljo še dve novi »zombi« mapi pripravljeni za »dolpoteg«. Sedaj pa k dobrim stvarem!
Nazi Zombie WoodsPrva mapa se imenuje »Zombie Woods«, idelana s strani [HOG]Rampage.
Avtor mape nam je napisal: "It's a Nazi Zombie Map based in a woods environment." Kar pomeni, da se boste tako rekoč bojevali po gozdu.
Lahko jo snamete tukaj, spodaj pa imate še njeno sliko.

Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi_zombie_woods1

Nazi Zombie Incubo ad Anzio

Ime naslednje mape zveni zelo čudovito! Še vedno čakam na »Zombies Omaha Beach«, ampak ta ji je zelo podobna. In kaj vi pravite na obalo
Anzio? Mapa je izdelana s strani RabbiT, imenuje pa se Incubo ad Anzio.
RabbiT pravi: "Poskušajte preživeti na obali Anzio. Mapa se odvija v treh različnih območjih, na odprtem, v bližini obale z cerkvijo v
kateri je ogromno prostora, in na koncu v podzemni kantini." Datoteko lahko snamete tukaj, , dodane so tudi nekatere slike.


Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi_zombie_anzio1

Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi_zombie_anzio2

Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi_zombie_anzio3

Zanima nas še vaše mnenje o teh mapah. V upanju pričakujemo še več podobnih zadev.
Nazaj na vrh Go down
http://www.clan-sbpc.gajba.net
UWRat
Guests
Guests
UWRat

Male
Age : 46 Registration date : 28/12/2008 Število prispevkov : 10 Location : Cerkno Job/hobbies/hobi : Štromar Humor : Itak de ja

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Icon_minitimeNed Dec 28 2008, 15:59

Z največjim veseljem bi podal kakšno mnenje do sedaj imam verjetno vse mape kar jih je možno dobiti preko splete vendar moram žal povedat, da mi niti ena ne deluje. Seveda si razlagam, da je kriv No cd crack in lan fix. Z originalom še nisem poskusil in niti ne vem ali je potrebno biti prijavljen. Imam namreč samo originalen cd ključ igra je prenešena iz spleta. Je kdo od vas te mape dejansko tudi poskusil in tukaj seveda po moje ni zanemarljivo ali je igra original cd ali internet prenos kjer se je potrebno poslužiti no cd cracka če hočemo da igra deluje kljub temu da imam vnešen original ključ. O tej stvari sem že veliko iskal po spletu vendar do sedaj brez uspeha nikjer se namreč nihče ne odzove na zastavljeno vprašanje.

L.p Rat lob
Nazaj na vrh Go down
http://freeweb.t-2.net/cod2/
Power
Moderator
Moderator
Power

Male
Age : 56 Registration date : 16/10/2007 Število prispevkov : 412 Location : MB.Štajerska-Slovenia | Evropa Job/hobbies/hobi : Clanleader admistrator Humor : Vsak dan en metek u glavo !

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Icon_minitimeNed Dec 28 2008, 16:20

Živijo kolega ter dobrodošel na naši strani !!

Rade volje ti bom pomagal in sicer tako:

Kot prvo tale Nazi Zombie jaz sicer ne igram, toliko kot moji meberi .Igra ali datoteke so namenjene za igranje Singeplay ki si tudi postavlajo lastne server kot LAN .
Sicer sem imel en video ki dokazuje kako dodati datoteke in ga potakem tudi Naze Zombi pol igraš .Bom ga piskal in ti ga vstavil .

Glede orginal ali cracket nima veze za singaplay razen da crekaš samo za singaplay datoteko ki je tukaj :Call of Duty: World at War v1.0 LAN FIX #2

Ostalo ti sporočim tekoj ko njadem video ki ga bom priložil .


Nazadnje urejal/a Power Pon Dec 29 2008, 01:24; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://www.clan-sbpc.gajba.net
UWRat
Guests
Guests
UWRat

Male
Age : 46 Registration date : 28/12/2008 Število prispevkov : 10 Location : Cerkno Job/hobbies/hobi : Štromar Humor : Itak de ja

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Icon_minitimeNed Dec 28 2008, 16:46

Bom poskusil bolj natančno opisat tole zadevo. Co-op smo že igrali vse možne stvari zombi mod in mapo ki je že dodana za več igralcev smo igrali preko hamachija. Lan fix imam že nameščen saj drugače nismo mogli igrat igre. Zombi mod lahko igraš tudi sam vendar moraš prej obrniti do konca single play ko 1x opraviš to potem imaš možnost da tudi sam igraš nazie zombi. Vse mape sem vstavil na točno določena mesta tam kakor je narekovalo navodilo potrebno je bilo celo na novo narediti 3 direktorije kamor se je potem prenesla vsebina. Vendar ko sem igro pognal v načinu single play kjer je edina možnost, da se te mape in mod igrajo mi pod mods v glavnem meniju ničesar ne najde. Noter ni nobene mape. No ker sem hotel, da bi videl vse mape hkrati sem poskusil posamezno mapo po mapo in mi ni pokazalo nobene. Sedaj pa res ne vem več kaj naj še naredim. No upam, da najdeš tist posnetek in hkrati upam, da sem kakšno stvar spregledal, ker drugače res ne vem kaj bi lahko bilo narobe.
Hmm se pa spomnim, da sem tudi jaz našel nek posnetek vendar si ga nisem mogel ogledat češ da je ip iz te države kao blokiran. Sem mislil da je zgolj slučaj tako nanesel in je blokiran samo moj ip čeprav mi ni bilo jasno zakaj sem poprosil prijatelja naj še on preveri tisti naslov na katerem se naj bi nahajal posnetek vendar je dobil isto sporočilo.
Nazaj na vrh Go down
http://freeweb.t-2.net/cod2/
N3jC-PiSS

N3jC-PiSS

Male
Age : 30 Registration date : 05/07/2008 Število prispevkov : 6 Location : Ljubljana Job/hobbies/hobi : Nogomet Humor : Not

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Icon_minitimeNed Dec 28 2008, 16:52

L.p Rat....Dodaj me na XF: nejkosm .... pa bomo probal kej pomagat,
Nazaj na vrh Go down
http://www.google.com
Power
Moderator
Moderator
Power

Male
Age : 56 Registration date : 16/10/2007 Število prispevkov : 412 Location : MB.Štajerska-Slovenia | Evropa Job/hobbies/hobi : Clanleader admistrator Humor : Vsak dan en metek u glavo !

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Icon_minitimeNed Dec 28 2008, 16:59

Najšo sem taj video ter navodila !!

Zombi co-op nastopiti podzemen podzemna železnica z dostop k uličen igranje.
11 različnih poti za zombije imet znotraj.
Obiljo od prostora k manuver naokoli, veliki tek in streljanje pri zombi Božična aktiva vključena in zvoki.
Prosim berite MOJA za napeljavo in navodila.

Snemanje Nacističen Zombi Podzemna železnica : HERE
Snemanje Nacističen Zombi Podzemna železnica Viri Setup Video: Here

Tale video je nasplošno namenjen za ORGINAL NO CRACKET CD-KEY Call of Duty 5 : World at War ZOMBI !!


Nazadnje urejal/a Power Pon Dec 29 2008, 01:35; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://www.clan-sbpc.gajba.net
UWRat
Guests
Guests
UWRat

Male
Age : 46 Registration date : 28/12/2008 Število prispevkov : 10 Location : Cerkno Job/hobbies/hobi : Štromar Humor : Itak de ja

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Icon_minitimeNed Dec 28 2008, 22:53

Video mi žal ne odpre vedno vrež ven neko napako kot da je strežnik naletel na neko težavo in more razrešiti naslova. Glede originala pa se mi je kar zdelo ja samo ni mi jasno kaj če bit frka mod je mod ne vem od kdaj mod potrebuje original hudooo kam prihajamo.
Nazaj na vrh Go down
http://freeweb.t-2.net/cod2/
Siard
Fullstalni Member
Fullstalni Member
Siard

Male
Age : 31 Registration date : 25/12/2008 Število prispevkov : 15 Location : Ljubljana Job/hobbies/hobi : Em, dijak, hobiji drugace zuranje, igranje Humor : Petk za zadetk!! - Petk za metk!!!

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Icon_minitimeNed Dec 28 2008, 23:38

Zdravo rat. Jaz imam isti problem, Imam ORG. cd-key in ker je crackan ne dela. Tako da cakam na novi patch da mi bo crack sel... upm Very Happy takrat bo zacelo delat. za kaj vec info glede tega je na tej strani-----http://www.cod5zombies.com/news.php
Tako, da ce pa ti bo kljub tistemu delalo pa bi bil vesel tvoje pomoci da dela se meni :=) hvala.




Peace Out

SIARD!
Nazaj na vrh Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile
Power
Moderator
Moderator
Power

Male
Age : 56 Registration date : 16/10/2007 Število prispevkov : 412 Location : MB.Štajerska-Slovenia | Evropa Job/hobbies/hobi : Clanleader admistrator Humor : Vsak dan en metek u glavo !

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Icon_minitimePon Dec 29 2008, 01:30

Zelo mi je žal da ne vidiš video ,ker sicer res pokaže dotalno kam vstavit kako nardit itd...

Zelo lepi prikaz !!Sicer sem ga želel downloadat pa mi ga tudi negre ker bi ga updajtal na yutube tekoj.
Bom probal ga kako posnet in updajtat, gdaj pa to konec pa ti nemorem povedat ,nazadnje probaj za video če ti fali kakšen kodexs.
Kolk pa video kaže in sem se posvetoval da je za orginal no cd-key cracket.

L.p
Nazaj na vrh Go down
http://www.clan-sbpc.gajba.net
UWRat
Guests
Guests
UWRat

Male
Age : 46 Registration date : 28/12/2008 Število prispevkov : 10 Location : Cerkno Job/hobbies/hobi : Štromar Humor : Itak de ja

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Icon_minitimePon Dec 29 2008, 12:57

Video sem si ogledal zgleda da so včeraj bile samo težave na njihovi strani. Da pa do zadeva delovala bo najbrž potrebno počakata na ustrezen fix. Ma sem obrnil pol sveta, da bi nekako uspel tole spravit v delovanje na tak način za1x še brez rezultatov. Če kaj najdem preden se bo pojavil ustrezen fix za singleplay se pa slišimo.
Nazaj na vrh Go down
http://freeweb.t-2.net/cod2/
Power
Moderator
Moderator
Power

Male
Age : 56 Registration date : 16/10/2007 Število prispevkov : 412 Location : MB.Štajerska-Slovenia | Evropa Job/hobbies/hobi : Clanleader admistrator Humor : Vsak dan en metek u glavo !

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Icon_minitimePon Dec 29 2008, 16:09

Sicer sem sam sprobaval in enake težave kot si jih naštel.Pomojem zadeva zelo zaklopincirana dokler nebodo uskaladili v en mod komlet ki boš vstavil samo mape z datotekami primer :
nazi_zombie_subway.iwd
nazi_zombie_subway.ff
nazi_zombie_subway_load.ff
enako kot je pri ostalih CoD igrah in tako dalje !!
Citiram :
c:\documents and setting\XXX\local settings\Application Data\Activision\CoDWaW\usermaps\nazi_zombie_FRUmansion
Nekaj kar je eden napisal :

No, I created my folder MODS just in the folder CODWAW with the folder PLAYERS...

But weird, after doing so and launching the game, it automatically created another MODS folder into:
C:\Users\Admin\AppData\Local\Activision\CoDWaW\players\profiles\Bernard\mods\nazi_zombie_subway
In this 2nd MODS folder, it duplicated the folders of nazi_zombie_subway and nazi_zombie_anzio with some files named MPDATA... Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Huh

Check this picture for more details!

Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Codwawadminez9

Below is my PROGRAM FILES path screenshot (supposed to be the wrong one), but it works half!
nazi_zombie_subway appearing in the Mod List but not in the Game Mode...

Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Codwawprogramxe3

Kaj več si lahko prebereš tukaj - HERE

Enako velja tukaj - here

Klujp temu je ogromno ki imajo enake težave to pa bo tako dolgo dokler res zadeve ne poštimajo z modes ter patch 1.2 ki prihaja gdaj točno pa se še zaenkrat neve.
Kaj več bom tudi objavil ko nadem rešitev do takrat pa lep pozdrav. mahanje
Nazaj na vrh Go down
http://www.clan-sbpc.gajba.net
UWRat
Guests
Guests
UWRat

Male
Age : 46 Registration date : 28/12/2008 Število prispevkov : 10 Location : Cerkno Job/hobbies/hobi : Štromar Humor : Itak de ja

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Icon_minitimeČet Feb 05 2009, 22:18

Evo toliko smo se mučili da bi kaj delalo pa je bilo vse brez uspeha. Samo počakati je bilo potrebno na popravek 1.1, ki sedaj podpira tudi dodatne mape in mode. Super zadeva deluje v nula.
Popravek 1.1
Mape bomo pa iskali malo tu malo tam pa se jih bo nabralo.
Nazaj na vrh Go down
http://freeweb.t-2.net/cod2/
Sponsored content





ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
Nazi Zombie mape za Call of Duty WaW Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh
Stran 1 od 1

Permissions in this forum: Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Black Pantner Clan :: 

Call of Duty 5 : World at War

 :: 

Vstavljeno News Maps,mod files

-
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions